Kosze Wielkanocne – Kosze prezentowe na Wielkanoc

Podobnie jak inne święta – Wielkanoc może stanowić doskonałą okazję do podtrzymania dobrych relacji z klientami, czy kolegami w firmie. Oferowane przez nas wielkanocne kosze prezentowe, zawierające ekologiczne produkty, alkohole oraz słodycze to idealny wybór, jeśli chcesz w niebanalny sposób podziękować swoim pracownikom, docenić dotychczasową współpracę z kontrahentami biznesowymi, czy po prostu sprawić komuś miłą niespodziankę. 

Zdajemy sobie sprawę, że budżet przeznaczany na upominki z okazji Wielkanocy w każdej firmie jest inny, dlatego możemy zaproponować świąteczny zestaw prezentowy z różnej kategorii cenowej, tak by każdy mógł wybrać wersję dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości. Wszystkie kosze z prezentami na święta, które przygotowujemy, zawierają artykuły najwyższej jakości. Niezależnie, jaka będzie wartość pakietu, możesz być pewien, że obdarowana osoba znajdzie w nim ekskluzywny asortyment cenionych marek importowanych, a także popularne w ostatnich czasach produkty z rodzimych manufaktur.

Wielkanocne kosze prezentowe dla firm

W naszej ofercie nie brakuje różnorodnych zestawów, pasujących na każdą okoliczność i dostosowanych do różnych odbiorców. Kosze świąteczne najczęściej wybierane są na prezent wielkanocny przez właścicieli firm, którzy wręczają je swoim pracownikom lub niekiedy też klientom, z którymi współpracują. W zależności od wybranej opcji wewnątrz przygotowanych koszy prezentowych znaleźć można między innymi:

  • ekskluzywne i chętnie kupowane alkohole,
  • wysokiej jakości słodycze, takie jak czekolady z dodatkami, ozdobne lizaki, bombonierki,
  • herbaty smakowe klasy premium,
  • konfitury i inne przetwory z ekologicznych owoców oraz warzyw,
  • lokalne przysmaki w słoikach (np. podgrzybki z polskich lasów, kiełbasy z rodzimych masarni),
  • naturalne miody z zaufanych pasiek.

Wszystkie upominki, przygotowujemy w taki sposób, aby były gotowe do przekazania docelowym odbiorcom. Każdy świąteczny zestaw prezentowy dla pracowników zapakowany jest w ozdobne pudełko lub piękny wiklinowy kosz, udekorowany zgodnie z okazją, tzn. np. w motyw wielkanocny.

Przejdź do góry