tel. 882 635 804|kosznaprezent@onet.pl

Okazje

Słodkie przysmaki, miód, kawa, herbata lub dobry alkohol to zawsze sprawdzony delikatesowy zestaw prezentowy na najróżniejsze okazje. Będzie doskonałym podarunkiem np. na Dzień Matki, Dzień Ojca, dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego lub na Dzień Edukacji Narodowej oraz wiele innych okoliczności.

Rozwiążemy Państwa dylematy – “co podarować?” proponując wspaniałą alternatywę, którą jest ten elegancko zapakowany zestaw upominkowy składający się ze specjalnie wyselekcjonowanych, ekskluzywnych artykułów. Dostępny jest m.in. z winem, kosmetykami, świeczkami, słodkościami. Zamieściliśmy tu najróżniejsze kompozycje, aby bez problemu można było dopasować takie produkty, z których najbardziej ucieszy się obdarowany.

Każdy z setów upominkowych jest trafnym wyborem! Jeśli chcą Państwo zmodyfikować ich zawartość, bez problemu spełnimy to życzenie. Służymy także poradą, jeżeli trudno będzie się zdecydować na konkretny produkt.

Pudełka prezentowe delikatesowe i inne dostępne są zarówno w sklepie online, jak i stacjonarnym w Płocku! Zapraszamy na zakupy!

Przejdź do góry