tel. 882 635 804|kosznaprezent@onet.pl

Kosz prezentowy dla kobiety

Co można podarować mamie, babci, żonie, przyjaciółce lub szefowej na specjalną okazję albo w ramach podziękowań? Polecamy eleganckie kosze prezentowe dla kobiety! To sprawdzone rozwiązanie na każdą okoliczność! Do naszych zestawów upominkowych dedykowanych paniom, spakowaliśmy produkty, które z pewnością trafią w ich gust. Są w nich bowiem aromatyczne kawy i herbaty, słodkości (np. czekolada, cukierki, ciastka), wino czy konfitury i miód.

Jeśli obdarowywana kobieta preferuje kosmetyki, to taki kosz podarunkowy również przygotowaliśmy w naszej ofercie, a w nim np. peeling albo masło do ciała.

Każdy z koszy prezentowych prezentuje się bardzo efektownie, dzięki eleganckiemu opakowaniu. Można do niego dołożyć bilecik z życzeniami lub innym tekstem. Taki zestaw będzie miłym zaskoczeniem dla adresatki.

Jeśli chcą Państwo zamówić tego rodzaju upominek, zapraszamy do złożenia dyspozycji online lub odwiedzenia naszego sklepu tradycyjnego w Płocku! Starannie skomponowane i eleganckie kosze podarunkowe dla kobiety czekają!

Przejdź do góry