tel. 882 635 804|kosznaprezent@onet.pl

Kosze prezentowe dla rodziców

Pięknym gestem, a zarazem tradycją na weselach są podziękowania ze strony Młodej Pary. Najważniejsze z nich zazwyczaj kierowane są do rodziców i świadków. Co w takiej chwili – oprócz ciepłych, wzruszający słów – można jeszcze im podarować? Idealnie w tym momencie pasuje delikatesowy kosz prezentowy dla rodziców! Nasze propozycje w tym zakresie można obejrzeć w tej zakładce.

Mamy przygotowane zestawy dla kobiety i mężczyzny – wspólne oraz osobne. W każdym z nich znajdują się specjalnie wyselekcjonowane produkty, które przypadną do gustu zarówno smakoszom manufakturowych słodkości, naturalnych przekąsek, jak i wykwintnych trunków bazujących na składnikach pochodzących z ekologicznych upraw.

Delikatesowy kosz prezentowy dla mężczyzny lub kobiety jest pięknie zapakowany i gotowy do wręczenia. Będzie on doskonałym dopełnieniem podziękowań za trud, wychowanie czy pomoc w organizacji wesela. Ekskluzywne produkty, które się w nim znajdują, to najlepsze, co można ofiarować rodzicom.

Jeśli chcą Państwo sprawić im miłą i smaczną niespodziankę, zakup delikatesowego kosza prezentowego będzie świetnym pomysłem!

Przejdź do góry