Kosze prezentowe dla firm, prezenty dla pracowników

Poza wieloma okazjami w rodzinie i wśród najbliższych przyjaciół istnieje wiele uroczystości firmowych, podczas których warto wręczyć upominki. Prezenty dla pracowników, kontrahentów lub klientów, które oferujemy, są uniwersalne. Można podarować je podczas wigilii służbowej, z powodu powstania nowego oddziału przedsiębiorstwa czy zakończenia roku rozliczeniowego z sukcesem. Świąteczne upominki będą miłym gestem, skierowanym w stronę wszystkich zatrudnionych oraz klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami. Kosze prezentowe, które znajdą Państwo w naszym sklepie w Płocku i na stronie internetowej, idealnie sprawdzą się w roli biznesowego podarunku. Można wybierać spośród wielu różnorodnych zestawów, zawierających eleganckie produkty najwyższej jakości. W skład kosza wchodzą między innymi: wina, pralinki, konfitury, herbaty, likiery czy świeżo palone kawy.

W ofercie mamy także prezenty dla pracowników pod postacią eleganckich pudełek, w które zapakowano wybrane produkty. Warto zwrócić uwagę na luksusowe alkohole, dostępne w naszym asortymencie. Nie brakuje tu win, pochodzących z lokalnych, polskich winnic.

Zarówno w przypadku zamówień indywidualnych, jak i  firmowych,  jesteśmy w stanie przygotować dowolną ilość wybranego przez Państwa zestawu z naszej oferty. Każde zamówienie jest wtedy omawiane indywidualnie, a czas realizacji większych zamówień wynosi od 3 do 10 dni roboczych. Przyznajemy również rabaty, które są uzależnione od wielkości zamówień. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami i  sprawdzania dostępności zestawów.

Ważną informacją jest również fakt, że możemy  przygotować prezenty zgodnie z wytycznymi klienta, zarówno w zakresie asortymentu jak i ceny.

Zatem jeżeli, szukają Państwo takiego miejsca w Płocku, które dostarcza eleganckie upominki – jesteśmy do dyspozycji przy ul. Tumskiej 12/2  w Płocku. Zamówienia realizujemy również poprzez sklep internetowy.