Kosze prezentowe dla firm, prezenty dla pracowników

Poza wieloma okazjami w rodzinie i wśród najbliższych przyjaciół istnieje wiele uroczystości firmowych, podczas których warto wręczyć upominki. Prezenty dla pracowników, kontrahentów lub klientów, które oferujemy, są uniwersalne. Można podarować je podczas wigilii służbowej, z powodu powstania nowego oddziału przedsiębiorstwa czy zakończenia roku rozliczeniowego z sukcesem. Świąteczne upominki będą miłym gestem, skierowanym w stronę wszystkich zatrudnionych. Z kolei otwarcie filii to okazja do wręczenia prezentów tym pracownikom, którzy przyczynili się do tak ważnego dla całej firmy osiągnięcia.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami. Kosze prezentowe, które znajdą Państwo w naszym sklepie w Płocku i na stronie internetowej, idealnie sprawdzą się w roli biznesowego podarunku. Można wybierać spośród wielu różnorodnych zestawów, zawierających eleganckie produkty najwyższej jakości. W skład kosza wchodzą między innymi: wina, pralinki, konfitury, herbaty, likiery czy świeżo palone kawy.

Elementem zestawu prezentowego mogą stać się też specjalności regionalne, takie jak miody z wybranych pasiek. W ofercie mamy także prezenty dla pracowników pod postacią eleganckich pudełek, w które zapakowano wybrane produkty. Warto zwrócić uwagę na luksusowe alkohole, dostępne w naszym asortymencie. Nie brakuje tu win, pochodzących z lokalnych, polskich winnic.

Jeżeli zatem szukają Państwo takiego miejsca w Płocku, które dostarcza eleganckie upominki – jesteśmy do dyspozycji przy ul. Tumskiej. Zamówienia realizujemy również poprzez sklep internetowy.

SPRAWDŹ OFERTĘ