Kosze prezentowe w Płocku to sklep który powstał z pasji do tworzenia wyjątkowych i unikalnych rzeczy. Naszą misją jest komponowanie koszy które poprzez swoją zawartość i elegancką oprawę – wywołają uśmiech na każdej twarzy. Proponowane przez nas kosze upominkowe zawierają najwyższej jakości, wyselekcjonowane polskie produkty. Należą do nich między innymi: świeżo palone kawy, syropy do kawy, herbaty, praliny, czekolady, wina, likiery, bakalie w miodzie, konfitury, pasty warzywne. Ponadto część propozycji obejmuje również kosmetyki do twarzy i ciała oraz inne drobiazgi. Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu z koszami prezentowymi w Płocku przy ulicy Piłsudskiego 42a, gdzie czeka na Państwa bardzo szeroki asortyment. Na miejscu stworzymy spersonalizowane kosze prezentowe na każdą okazję.

Nasz sklep z koszami w Płocku

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu stacjonarnego z koszami prezentowymi w Płocku, który mieści się przy ul. Piłsudskiego 42a. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. Wszystkie produkty umieszczane w koszach i pudełkach prezentowych możecie obejrzeć oraz zakupić – niekoniecznie w zestawie. Oferta stacjonarna zawiera szerszy wachlarz asortymentu. Znajdziecie tutaj Państwo świeżo palone kawy z polskich palarni oraz naturalne herbaty. Wyśmienite polskie wina od słodkich po wytrawne, przyciągające wzrok, nietuzinkowe alkohole wysokoprocentowe, nalewki, które nie są dostępne w hipermarketach. Ekskluzywne czekolady i czekoladki, a także cudowne smakowe miody. Bakalie zanurzone w miodzie, kajmaki, słodkie konfitury, wytrawne sosy i pasty warzywne.

Kosze okolicznościowe Płock - nasze Realizacje

Kosz podarunkowy można wręczyć bliskiej osobie z okazji ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu, świąt Bożego Narodzenia, narodzin dziecka lub ważnych, firmowych uroczystości. Sprawdzi się także jako podarunek na Pierwszą Komunię Świętą, Dzień Matki, Dzień Ojca, Walentynki, Dzień Kobiet czy Dzień Chłopaka. Kosze upominkowe ze słodyczami lub alkoholem wręczane są również kontrahentom, w ramach podziękowań za dobrą współpracę lub pracownikom z okazji jubileuszu firmy.

Kosze prezentowe Płock - Galeria

Kosze prezentowe Płock - jak do nas trafić

KOSZ NA PREZENT

Piłsudskiego 42a
09-407 Płock
tel. 882 635 804

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności i plików cookies.