Niezależnie od tego, czy świętujecie Państwo  w gronie rodzinnym rocznicę, urodziny, dziękujecie znajomym, czy też macie w planach imprezę firmową,  możecie zwrócić się do nas o personalizację Waszych prezentów. Chętnie nadamy upominkom indywidualny charakter i oprawę w postaci:

  • dołączenia do naszych pudełek artykułów promocyjnych, bądź gadżetów firmowych,
  • spersonalizowania pudełek nadrukiem – logiem firmy lub dowolną grafiką,
  • spersonalizowania pralinek logiem firmowym,
  • dołączeniem  bilecików z krótkimi życzeniami.

Każdy z odbiorców długo będzie  pamiętał prezent, który “od początku do końca” był potraktowany indywidualnie, uczyni go to jeszcze bardziej wyjątkowym.

Jesteśmy bardzo elastyczni i chętnie dostosujemy się do Państwa potrzeb, gdyż  rozumiemy sztukę dawania prezentów  i chcemy pomóc Wam zrobić wspaniałe wrażenie zarówno na Waszych najbliższych, znajomych, czy też  pracownikach i kontrahentach. Na naszej stronie zaprezentowaliśmy standardowe propozycje koszy i pudełek prezentowych, ale jesteśmy w stanie wykonać też inne, zależne od indywidualnych potrzeb.

Skontaktujcie się z nami, bo uwielbiamy to co robimy i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi zaoszczędzicie Państwo swój cenny czas, a osoby obdarowane otrzymają nieprzeciętne, przygotowane z należytą starannością prezenty zawierające wyselekcjonowane produkty.

WSZELKIE WYCENY DOTYCZĄCE PERSONALIZACJI. TERMINY I WARUNKI REALIZACJI USTALANE SĄ  INDYWIDUALNIE TELEFONICZNIE I DROGĄ MAILOWĄ .

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności i plików cookies.