O nas

Każdy człowiek kieruje się w życiu własnymi wartościami. One składają się na Jego tożsamość i stanowią drogowskaz w podejmowaniu decyzji. Nie inaczej jest ze mną i moją firmą. Decyzję o jej tworzeniu podjęłam z myślą o Was moi drodzy, bo kieruję  się ideami takimi jak odpowiedzialność, zaangażowanie, bliskie relacje oraz uczciwość. Realizuję je jako potrzebę dbania o klienta oraz o produkty, które umieszczam w swoich prezentach.

Nasze kosze i pudełka prezentowe wypełniamy pełnowartościowymi, lokalnymi  produktami o najwyższej jakości. Przez cały rok podróżujemy po Polsce, odwiedzamy targi żywności, małe manufaktury i polskie winnice w poszukiwaniu najlepszego asortymentu, który pozwala nam tworzyć prezenty na wszystkie okazje.

Żaden z produktów nie znalazł się w naszych upominkach przypadkowo. Są wyselekcjonowane ze szczególną starannością, a ich producenci to wspaniali ludzie, którzy wytwarzają je tradycyjnymi metodami, bez użycia chemii, niepotrzebnych dodatków, sztucznych konserwantów, barwników, polepszaczy. Towary od naszych dostawców powstały z pasji i miłości do prostoty i naturalności, zachwycają wyglądem, ale przede wszystkim wyjątkowym smakiem i niebanalnymi połączeniami. Posiadają w sobie magię, jakiej nie mają produkty  masowe, a ich producenci stale poszukują nowych smaków, próbując  zadowolić nawet  najwybredniejszych koneserów.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo mnóstwo propozycji, w zasadzie dla każdego. Oferta internetowa to jednak  nie wszystko. Zapraszamy Was również do naszego sklepiku stacjonarnego, mieszczącego się w Płocku przy ul. Piłsudskiego 42a, 09-407 Płock

Wszystkie produkty umieszczane w koszach i pudełkach prezentowych możecie obejrzeć, a potem zakupić niekoniecznie w zestawie.  Niech zachętą, by odwiedzić nasz sklepik, będzie dla Was to, że oferta stacjonarna zawiera szerszy wachlarz asortymentu. Znajdziecie tutaj świeżo palone kawy z polskich palarni oraz naturalne herbaty. Wyśmienite polskie wina od słodkich po wytrawne, przyciągające wzrok, nietuzinkowe alkohole wysokoprocentowe, nalewki, których nie znajdziecie w hipermarketach. Ekskluzywne czekolady i czekoladki, a także cudowne smakowe miody, których wartość dodana/prozdrowotna wielokrotnie przewyższa ich cenę rynkową. Bakalie zanurzone w miodzie, kajmaki,  słodkie konfitury, wytrawne sosy i pasty warzywne… Polskie specjały wyróżnione znakami jakość tradycja, czy należące do Dziedzictwa Kulinarnego różnych regionów Polski.

Oprócz alkoholi i produktów spożywczych znajdziecie  również u nas pięknie pachnące, naturalne świece sojowe tworzone w duchu Zero Waste. To produkt unikatowy, na bazie najwyższej jakości surowców, dlatego nie mogliśmy pominąć go w naszej ofercie.

Jak widzicie nie jest Nam obojętne to, co znajduje się w  Naszych prezentach,  a  w Naszą pasję wkładamy całe serce.

O niczym innym nie marzymy, jak być docenionym.

 

Bądź na bieżąco

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki newslettera i oświadczasz, że znana Ci jest nasza polityka prywatności i plików cookies.