tel. 882 635 804|kosznaprezent@onet.pl

Kosze prezentowe dla firm

Za współpracę i relacje zawodowe klientom można podziękować wręczając zestaw prezentowy – np. jeden z tych, które proponujemy w tej zakładce.

To niezobowiązujący, a zarazem neutralny podarunek, który nie wprawi w zakłopotanie i z pewnością zostanie wykorzystany oraz zapamiętany. Znajdują się w nim przysmaki, które trafią w różne gusta. Eleganckie kosze prezentowe wyróżnia wysoka jakość produktów. Zapakowaliśmy do nich naturalne konfitury, miody, nalewki, czekolady, herbaty, kawy oraz wiele innych popularnych i lubianych artykułów spożywczych. Łączą je wykwintne smaki i aromaty.

Pudełka prezentowe z różną zawartością są także gustownym podarunkiem dla pracowników. Wręczając je, mogą Państwo podziękować za ich wkład w codzienny rozwój firmy.

Dla podtrzymania najlepszych relacji służbowych i biznesowych warto pomyśleć o takim zestawie, a wśród naszych propozycji z pewnością znajdą Państwo niejeden kosz czy pudełko, które będą świetną wizytówką wręczającego! Zapraszamy do zakupów online lub do naszego sklepu stacjonarnego w Płocku!

Przejdź do góry